Vesti, 26. septembar 2011.
Veličina teksta: Smanji veličinu tekstaPovećaj veličinu teksta

JOVAN SENIĆ I DALjE PREDSEDNIK U KOCELjEVI

IMG_0380

U Koceljevi, u prostorijama Pokreta, dana 24.09. 2011.godine održana je druga Izborna Skupština opštinske organizacije Koceljeva. Za predsednika je ponovo izabran Jovan Senić, koji je i do sada uspešno predvodio ovu organizaciju, a za zamenika Dejan Bjeletić. Na istoj sednici formiran je klub žena koji će predvoditi Kojić Vesna. Formiranje opštinskog odbora proteklo je u demokratskoj atmosferi .

Novoizabrani predsednik odbora Koceljeva, ujedno i predsednik okružnog odbora Mačvanskog okruga. Jovan Senić zahvalio se na ukazanom poverenju i izložio plan rada i aktivnosti u narednom periodu, kako za opštinsku organizaciju, tako i za aktivnosti na nivou okruga.

Opštinski odbor Koceljeva ima dobru saradnju i sa ostalim političkim stankama na lokalu.

Skupštini su prisustvovali članovi O.O. PSS BK Šabac sa predsednikom OO Zlatanom Veselicom i član Izvršnog odbora Glavnog odbora Mr. Marko Biljić.

Marko Biljić, je informisao prisutne o aktivnostima Pokreta u prethodnom periodu i najvažnim zadacima koji nas očekuju pred nastupajuće izbore, koalicionoj saradnji i jačanju osnovnih organizacija Pokreta na terenu. Prisutni su upoznati i sa aktivnostima vezanim za Izbornu Skupštinu žena Pokreta zakazanu za 5. oktobar.

Nakon Izborne Skupštine novoizabrani odbor u sastavu od 17 članova PSS BK Koceljeva posetio je kulturnu manifestaciju ”Dani zimnice” i bili su gosti predsednika opštine Koceljeva.

Informativna služba

Ostavi komentar